Skip links

Medikal Turizm

Tedavinizi tatil ile birleştirerek hem iyileşin hem de İstanbul'un
benzersiz güzelliklerinin tadını çıkarabileceğiniz
eşsiz bir deneyim yaşayın!

Fotoğraflar ile danışın

Planlamanızı Yapalım

Doktorumuzla yapacağınız ön görüşmenin sonunda sizin için en uygun tedaviye birlikte karar veriyoruz. Tedavi sürecinizi unutulmaz bir tatile dönüştürmeniz adına tedavinizi, konaklama ve ulaşım gibi detaylarıyla sizin için planlıyoruz.

Tedavi Süreciniz

Türkiye’ye geldiğiniz andan itibaren tedavi sürecinizin sonuna kadar sizi yalnız bırakmıyoruz. Sizi, havaalanından VIP aracımız ile karşılıyoruz ve ülkemizde kalacağınız süre boyunca konforlu bir ulaşım fırsatı sağlıyoruz.

İstanbul’u Keşfedin

Tedavinizi tatille birleştirin ve İstanbul’un eşsiz güzelliklerini keşfedin! Mutluluğunuzu önceliğimiz yaptığımız bu yolcuğumuzda, tedavinizin yanı sıra güzel anılar da biriktirmeniz için çalışıyoruz ve sizi evinize mutlu, sağlıklı ve yenilenmiş bir şekilde döndürüyoruz.

Alper Aksakal

Ülkemize tedavi için gelmeye karar verdiğinizde sizi bekleyen süreç aşağıdaki gibidir;

Doktorumuzla yapacağınız ön görüşme ile tedavinize karar verilir.

Konaklama, ulaşım ve seyahat gibi vakit kaybettiren süreçler sizin için planlanır.

Havaalanına adım attığınız andan, evinize döneceğiniz ana kadar ulaşımınız vıp aracımız ile sağlanır.

Tedavi süreciniz başlatılır.

Tedavinizin sonunda istanbul'da eşsiz bir tatil deneyimi yaşarsınız.

Evinize sağlıklı, mutlu ve yenilenmiş bir şekilde geri dönersiniz.

Before & After

Sıkça Sorulan Sorular

Burun estetiğinin sadece burun deliklerinin içinden yapılmasıdır. Kolumella denilen bölgede kesi ve buna bağlı kesi izi olmaz. Kolumelladaki dokular (1 atar damar, 2 toplardamar, 1 sinir) zarar görmediği için burun ödemi açık ameliyat tekniğine göre daha hızlı iner. 

Nefes sorunuyla ilgili burun içinde genellikle 3 temel sorun vardır. Bunlar kemik eğriliği, kıkırdak eğriliği ve konka hipertrofiisi denilen burun et büyümesidir. Kapalı burun estetiğinde bu üç soruna da müdahale edilerek çözülebilir.

Evet, hastalarımız ile ilk muayenede 3D simulasyon yapıyoruz.Simulasyonun amacı hastamız ile ortak bir noktada buluşmaktır. Hastamızın istekleriyle, cerrahi olarak yapılacak olanların ortak bir paydada buluşması ameliyatın başarısı açısından çok önemlidir. Burdaki simulasyonun bir hedef olduğu hastayla açıkca paylaşılır.

Sigara en az 1 hafta öncesinde bırakılmalı ve 1 hafta öncesine kadar ağrı kesici gibi ilaçlar kullanılmamalıdır. Raporlu ilaçlar ise doktorunuza danışarak kesilip kesilmeyeceğine kadar veriilir. Asistanlarımız sizi bir gece öncesinden arayıp açlık sürecini ve ameliyat saatleri hakkında bilgi verecektir.

Kapalı burun estetiğinde ameliyat süresi ortalama 2 saattir. Yaklaşık yarım saat ameliyata hazırlık, yarım saat de uyanma süreci olduğu unutulmamalıdır. Bu süreler de eklendiğinde 2+1 saat olarak söylenebilir.

Ameliyatta 1 gece hastanede kaldıktan sonra ertesi gün taburcu olabililirsiniz. 3. gün burun içine konulan silikonlar alınır. 7. Gün burun ateli alınır. 10. Günden sonra normal hayata dönebilirsiniz. 1 Ay deniz ve havuz yasak. 8 Hafta güneş gözlüğü kullanılmasını uygun görmüyoruz. 1 Ay sonrasında fitness yapılabilir.

tr_TRTürkçe